Terminal danych z systemem Android LECOM T80 – odczyta nawet najmniejszy kod

Lekki i poręczny, a przy tym wyposażony w wydajne podzespoły i jeden z najlepszych skanerów kodów – terminal (kolektor) danych LECOM T80 z systemem operacyjnym Android 8.1 sprawdza się w prowadzeniu prac magazynowych i nie tylko.

Pracuj jeszcze łatwiej z kolektorem danych

Za pomocą kolektorów danych gromadzenie informacji stało się znacznie prostsze niż kiedyś. Wystarczy przybliżyć urządzenie do kodu kreskowego albo QR, aby natychmiast odczytać go i wprowadzić do pamięci.

Sprawnie działający kolektor danych jest dzisiaj niezbędnym wyposażeniem w magazynach, sklepach, hurtowniach oraz używanym przez pracowników mobilnych. Na bazie szerokiej gamy funkcjonalności i współpracy z oprogramowaniem powoduje, że praca jest szybka, wygodna i efektywna.

Kolektor danych LECOM T80 – specyfikacja

LECOM T80 to kolektor danych pracujący na systemie Android 8.1. Dzięki swoim zaawansowanym podzespołom pozwala na sprawne skanowanie kodów i natychmiastowe przekazywanie informacji do programu magazynowego.

Za wydajną pracę odpowiadają 4-rdzeniowy procesor Cortex-A53 1.3 GHz 64 bit, pamięć RAM 2 GB oraz 1 GB pamięci wewnętrznej ROM. Dotykowy, kolorowy ekran o przekątnej 4,5 cala oraz rozdzielczości 480 x 854 pikseli czytelnie prezentuje informacje i ułatwia obsługę urządzenia.

Markowy skaner kodów Honeywell N6603 2D i 1D potrafi błyskawicznie poradzić sobie nawet z najmniejszymi kodami. Istnieje także możliwość wykorzystania skanera laserowego Honeywell N4313 1D.

Na uwagę zasługują również wzmocniona obudowa o ochronie IP66, która chroni terminal przed uszkodzeniami na skutek upadków z wysokości do 1,5 metra oraz przed pyłem i wilgocią. Akumulator o pojemności 4200 mAh umożliwia ciągłe skanowanie do 7 godzin.

Gdzie sprawdzi się kolektor danych LECOM T80?

Kolektor danych LECOM T80 to wszechstronne urządzenie do odczytywania kodów kreskowych, które sprawdzi się w wielu firmach.

Dzięki niemu można między innymi efektywnie skanować kody kreskowe w magazynach, hurtowniach i sklepach, na przykład przy wprowadzaniu towarów, ich kompletowaniu czy kontroli asortymentu. Przez współpracę z programem magazynowym terminal Android LECOM T80 staje się wygodnym i wydajnym urządzeniem wspomagającym codzienne czynności.

Likes:
0 0
Views:
515
Article Categories:
NarzędziaTechnologia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *