Jaki wybrać program magazynowy w 2020 roku?

Program do magazynu 2020 powinien być rozwiązaniem niezawodnym, a jednocześnie wysoce intuicyjnym. Bardzo ważne jest również to, by dało się go dostosować do potrzeb konkretnego magazynu – dzięki temu można mieć pewność, że będzie spełniał swoje zadanie. Część osób uważa, że prosty program może nieść za sobą wiele ograniczeń, jednak nie do końca tak jest. Jak wybrać najlepszy program magazynowy w 2020 roku?

Prosty, intuicyjny – najlepszy!

Taki właśnie powinien być program magazynowy. Co więcej, aby rzeczywiście spełniał on swoją funkcję, warto wybrać rozwiązanie, które wpasowuje się idealnie w niszę, w której działasz. Tylko w ten sposób można mieć pewność, że wszystko działa w odpowiedni sposób.

Prowadząc małe bądź średnie przedsiębiorstwo, warto postawić na program, który można przetestować przed zakupem. Taka opcja pozwala stwierdzić w 100%, czy dany program odpowiada na potrzeby magazynu. Dokładnie taką opcję oferuje program LoMag. Co więcej – nie działa on jak większość wersji beta. Z reguły wersja trialowa daje możliwość skorzystania tylko z części opcji, podczas gdy całą resztę trzeba odblokować poprzez wykupienie licencji. Tymczasem system magazynowy LoMag daje dostęp do wszystkich funkcjonalności – ale na ograniczoną ilość wejść do programu. To pozwala na uczciwe i dokładne sprawdzenie dostępnych opcji przed wykupieniem licencji.

Jaki program magazynowy wybrać?

LoMag jest świetnym rozwiązaniem nie tylko przez wzgląd na pomysłową wersję próbną, ale również nowoczesność i bezpieczeństwo. Każdy, kto korzysta z programu magazynowego, z pewnością choć raz zastanawiał się, czy jego dane są bezpieczne. Z tym programem – jak najbardziej.

LoMag jest wspierany w głównej mierze przez technologię Microsoft .NET, dzięki czemu umożliwia przechowywanie wielu dokumentów o różnych rozszerzeniach jednocześnie. Co więcej, z tym programem możliwy jest dostęp do danych z poziomu różnych urządzeń: smartfona, tableta czy przenośnego laptopa.

Niezawodność, bezawaryjność

Kolejną kwestią, która ma duże znaczenie z punktu widzenia optymalnego funkcjonowania magazynu, jest brak awarii w oprogramowaniu. Jako że LoMag funkcjonuje w oparciu o Microsoft SQL Server – jest nie tylko prosty w obsłudze i niezawodny, ale również kompatybilny z większością silników sklepowych, takich jak Click Shop, Allegro REST API, PrestaShop czy Shoper.

Program daje również możliwość obsługi kilku lub nawet kilkunastu magazynów w tym samym czasie. Wszystko to – może być wykonane z poziomu jednego komputera, co znacznie ułatwia zarządzanie magazynami.

Likes:
0 0
Views:
701
Article Categories:
Narzędzia

All Comments

  • program magazynowy tylko z integracją e-sklepów, ale lomag też to posiada

    Sebastian 5 października, 2020 1:15 pm Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *