Telewizja czy dalej jest bezstronna? Kablówka czy satelita

Artykuł został znaleziony na poprzedniej wersji domeny, został przywrócony ponieważ informacje w nim zawarte mogą być dla kogoś pomocne.

Każdy ma możliwość odbierania cyfrowej naziemnej telewizji z pakietem dwudziestu kanałów, które swoją różnorodnością mają szansę trafić w różne gusta i oczekiwania. Nie mniej jednak to nie spowodowało gremialnego rezygnowania z dotychczasowych rozwiązań z których chętnie korzystali widzowie różnych kanałów, niedostępnych przy pomocy zwykłych anten.

Mowa oczywiście o cyfrowej telewizji satelitarnej i cyfrowej telewizji kablowej. Stojąc przed wyborem pomiędzy tymi dwoma niejedna osoba ma problem, na którą opcję się zdecydować. Pakiety programowe są zazwyczaj bardzo porównywalne, podobnie i jakość dźwięku oraz obrazu jest zazwyczaj nienaganna i spełnia najwyższe oczekiwania. Pakiety oczywiście różnią się cenowo, ale i tutaj można znaleźć bardzo bliskie sobie ceny. Decyzję należy więc oprzeć na innych aspektach, którymi są z całą pewnością uwarunkowania i możliwości instalacji. O ile domy jednorodzinne nie mają tego problemu, o tyle mieszkańcy spółdzielni mieszkaniowych muszą prosić o zgodę na zamontowanie anteny satelitarnej.

To pierwsza przeszkoda, którą przy odrobinie dobrej woli spółdzielni można pokonać. Zazwyczaj chodzi o to, by nie ingerować w strukturę zewnętrznej elewacji czy dachu. Rozwiązaniem są więc barierki balkonów i balustrad. Nie zawsze jednak można liczyć na taką przychylność, bo niektóre zarządy podnoszą kwestię wizualną całego budynku i niestety ale z taką postawą trudno wygrać. W takim przypadku pozostaje wybrać cyfrową telewizję kablową.

Artykuł został znaleziony na poprzedniej wersji domeny, został przywrócony ponieważ informacje w nim zawarte mogą być dla kogoś pomocne.

Likes:
0 0
Views:
527
Article Categories:
Multimedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *