Filmy

Artykuł został znaleziony na poprzedniej wersji domeny, został przywrócony ponieważ informacje w nim zawarte mogą być dla kogoś pomocne.

Każdy z nas lubi innego rodzaju filmy. Jedni lubią się tak przestraszyć oglądając horrory, że później przez całą noc do toalety nawet nie pójdą. Takich horrorów nie jest zbyt dużo, bo większość z nich opiera się na odcinaniu poszczególnych kończyn, a nie o to w horrorze chodzi. Dobry horror to taki, który niby nie ma efektów, ale ma za to taką treść, że po zakończeniu filmu boimy się odwrócić za siebie.

Jeśli ogląda się film sensacyjny to byłoby dobrze gdyby miał on odpowiednia treść, a nie był tylko kolejnym powtórzeniem tego co już sto razy widzieliśmy. Zbawianie świata, zagłady i ataki terrorystyczne to na dzień dzisiejszy nudny temat, który nikogo nie interesuje. Komedia ma bawić, bo do tego została stworzona i taki jest jej cel. Nikt nie wymaga jakiś specjalne głębokich dialogów, ale za to ma być śmieszne i to od początku do końca filmu.

Wtedy wychodząc z kina czy wyłączając telewizor w domu będziemy zadowoleni i nie stwierdzimy, że straciliśmy tylko czas na jakiś głupi film. Gusta są różne i zapotrzebowanie też. Raz mamy nastrój żeby obejrzeć jakiś film akcji, a za drugim razie chcemy się uśmiać do łez. Dobrze, że wybór filmów jest taki duży, że każdy znajdzie coś dla siebie odpowiedniego.

Artykuł został znaleziony na poprzedniej wersji domeny, został przywrócony ponieważ informacje w nim zawarte mogą być dla kogoś pomocne.

Likes:
0 0
Views:
451
Article Categories:
Multimedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *