Programy rozrywkowe

Artykuł został znaleziony na poprzedniej wersji domeny, został przywrócony ponieważ informacje w nim zawarte mogą być dla kogoś pomocne.

Na każdym kanale można znaleźć programy rozrywkowe, które bawią czasami naprawdę do łez. Modne jest teraz pokazywaniem jaki ma się talent, jak się potrafi śpiewać i tańczyć. Widzowie oglądają, ale robią coś ważniejszego, a mianowicie ludzie na swoich ulubieńców wysyłają sms-y.

Tak to jest najważniejsze, bo telewizja zarabia na tym krocie. Nawet jeśli do wygrania jest telewizor czy samochód to na milion procent zarobili na kilkadziesiąt takich samochodów przed czas kiedy trwa jeden odcinek. Programy rozrywkowe stały się niezłym biznesem. Kto ma możliwości ten tworzy takie programy, które zaskakują ludzi i dają możliwości zarobienia nie tylko na sms-ach, ale również na reklamach. Widz tak naprawdę nie zdaje sobie sprawy, że jest potrzebny tylko po to żeby dać komuś zarobić.

Dlatego jakość tych programów bywa różna, a ich edycja jest ciągnięta w nieskończoność. Dopóki jest kasa dopóty program będzie emitowany. Najlepszym przykładem jest jeden z programów tanecznych, który miał się zakończyć kilka edycji temu.

Artykuł został znaleziony na poprzedniej wersji domeny, został przywrócony ponieważ informacje w nim zawarte mogą być dla kogoś pomocne.

Likes:
0 0
Views:
495
Article Categories:
Multimedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *