Pakiety telewizyjne

Artykuł został znaleziony na poprzedniej wersji domeny, został przywrócony ponieważ informacje w nim zawarte mogą być dla kogoś pomocne.

Odkąd w życie weszła telewizja cyfrowa sporo firm bije się o swojego klienta. Oferują oni różnego rodzaju usługi, dzięki czemu mamy możliwość oglądania telewizji na różnych kanałach praktycznie non stop. Oferują oni również rozmaite pakiety telewizyjne, dzięki czemu możemy taniej zakupić nie tylko dużą ilość programów, ale również i internet i telefon.

Większość jednak firm w swoim pakiecie cyfrowym oferuje możliwość oglądania różnego rodzaju kanałów telewizyjnych dzięki czemu płatne kanały możemy otrzymać w o wiele niższej cenie. Nie wszystkie jednak kanały otrzymamy na stałe. Zamawiając pakiet telewizyjny możemy zostać poinformowani, że jest obecnie taka promocja, że do konkretnej liczby kanałów, na przykład stu otrzymujemy dodatkowy płatny kanał całkowicie za darmo, ale do wykorzystania tylko przez jeden miesiąc.

Po tym czasie zostanie on wyłączony, a my zostaniemy jedynie z tym pakietem oferowanych na początku stu programów. Możemy się jednak naciąć, gdyż niektóre firmy oferują nam oczywiście konkretną ilość kanałów plus dodatkowy kanał gratis, jednak, jeżeli w porę nie zadzwonimy i nie odłączymy go wówczas będą nam naliczone dodatkowe kwoty za korzystanie z programu, którego tak naprawdę nie powinno w naszej liście kanałów być.

Artykuł został znaleziony na poprzedniej wersji domeny, został przywrócony ponieważ informacje w nim zawarte mogą być dla kogoś pomocne.

Likes:
0 0
Views:
505
Article Categories:
Multimedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *