Czy to już?

Artykuł został znaleziony na poprzedniej wersji domeny, został przywrócony ponieważ informacje w nim zawarte mogą być dla kogoś pomocne.

Od jakiegoś czasu informują nas o likwidacji telewizji analogowej na korzyść telewizji cyfrowej. Nie wiemy niekiedy jednak, kiedy w życie ma wejść telewizja cyfrowa, a problem z tym mają głównie osoby starsze. Często nie posiadają one internetu, a telewizję oglądają sporadycznie. Nie są przez to w stanie wyłapać informacji o nadchodzących zmianach.

Jeżeli posiadają telewizję analogową mogą obawiać się jej odłączenia na korzyść telewizji cyfrowej. Nie wiedzą jednak, kiedy nastąpi ta przemiana i kiedy mają zakupić pakiet telewizji cyfrowej. W telewizji często są podawane informacje o tym, które rejony nasze kraju będą miały odłączoną telewizję analogową i w jakim terminie. Oglądając jednak telewizję sporadycznie nie jesteśmy w stanie wyłapać tak rzadko spotykanych urywek w czasie trwania reklam. Sporo osób na reklamach wychodzi dlatego też nie są stanie one często akurat tej reklamówki obejrzeć.

Takie informacje są przekazywane już od dłuższego czasu, dlatego jest szansa, że wszyscy już wiedzą, kiedy nastąpi zamiana telewizji analogowej na cyfrową. Należy jednak zawczasu kupić sobie dekoder cyfrowy, dzięki czemu w przypadku niespodziewanego odłączenia telewizji analogowej będziemy w stanie szybko zareagować i przełączyć się na telewizję cyfrową.

Artykuł został znaleziony na poprzedniej wersji domeny, został przywrócony ponieważ informacje w nim zawarte mogą być dla kogoś pomocne.

Likes:
0 0
Views:
453
Article Categories:
Multimedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *